Будівництво каміна «під ключ» з камінною топкою Hitze Albero 19, димарем з нержавійки і мармуровим порталом у Харкові
Клієнт звернувся до магазину «Дім камінів» із запитом на будівництво каміна кутового формату із прямим склом.
Після розгляду близько 10 варіантів топки клієнт зупинився на варіанті польського виробника Hitze Albero 19 з подвійним склом і декоративним напиленням. Площа майбутнього камінного залу становила 40 кв. м., тому ми порекомендували топку з подвійним склом. Така комплектація зменшує видачу тепла через скло з 30 до 20%, що робить проведення часу в зоні каміна більш комфортним.
Будівництво каміна проводилося кілька етапів. Перший етап – монтаж димаря. Здійснювали на етапі чорнових оздоблювальних робіт. Використовували марку 304 стали товщиною 0,8-1 мм.
Для узгодження зовнішнього вигляду каміна зробили візуалізацію термокупола. Проект надано у фотографіях. Для будівництва використовували теплоізоляційний матеріал SUPERISOL та обшивку з магнезиту. Готовий камін у чорновому оздобленні наведено у фотографіях.
Для чистового оздоблення клієнт зупинився на мармуровому порталі «Барселона» українського виробника з м. Тернопіль «Браво каміни». Для виготовлення порталу вимірник зняв повні детальні виміри каміна.
Готовий камін з топкою Hitze у мармуровому порталі «Барселона»
Кутовий камін у мармуровому порталі при першому розпалюванні
Фото каміна в чорновому куполі без чистового оздоблення
Фото каміна з топкою Hitze в чорновому куполі без чистового оздоблення
Проект будівництва кутового каміна з камінною топкою Hitze Albero 19 з підйомними дверцятами