Готовий сталевий камін Hergom Creta виготовлений у простих линах, що робить його теплим і привабливим. Вигнуті скляні дверцята гарантують безпеку, поки ви насолоджуєтеся теплом. Модель Creta передбачає встановлення з кріпленням до стелі або стіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hergom |
| Країна виробник | Іспанія |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Розташування печі | Підвісне |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 183 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 645 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 17 травня 2026