Каминна піч SYRIOS ― виготовлена Європейською компанією SYRIOS.
Сучасний дизайн печі на підставці.
Матеріал виготовлення печі жаростійка сталь завтовшки 4 мм.
Огляд полум'я з трьох сторін.
Матеріал топки шамотні плити.
Сучасна камінна піч має 2 подачі повітря.
Первинне повітря — основне повітря на горіння.
Вторинне повітря (функція чисте скло) — холодне повітря подається через верхню частину дверцят і відсікає гарячі димові гази, у такий спосіб захищаючи скло від забруднень + ефективно спалює дрова.
Сучасний дизайн печі на підставці.
Матеріал виготовлення печі жаростійка сталь завтовшки 4 мм.
Огляд полум'я з трьох сторін.
Матеріал топки шамотні плити.
Сучасна камінна піч має 2 подачі повітря.
Первинне повітря — основне повітря на горіння.
Вторинне повітря (функція чисте скло) — холодне повітря подається через верхню частину дверцят і відсікає гарячі димові гази, у такий спосіб захищаючи скло від забруднень + ефективно спалює дрова.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Греція |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Вага | 119 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 545 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | дрова, брикети |
| Матеріал топки | Чавун + Шамот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 383,18 ₴




Відправка з 16 квітня 2026