Каминна піч Fortuna Panorama BO - Зовнішня поверхня кераміка Maiolica (ручної роботи).
Керамічне скло витримує до 750 °C.
Огляд полум'я з трьох сторін.
Зольник.
Зручна ручка для струшування колосникової решітки від золи.
Регульоване первинне повітря (основне повітря для горіння).
Регульоване вторинне повітря (повітря для допалювання димових газів і функції чисте скло).
Регульоване третинкове повітря.
Італійська фабрика La Nordica-Extraflame — це печі та каміни, створені професіоналами з цінних матеріалів із ручним оздобленням, здатні працювати як на дровах, так і на пелетах. Наша продукція має високу ефективність і низьке споживання палива, екологічно безпечна, з найкращим італійським дизайном. У нас представлена досконала колекція шедеврів, яка тішитиме й захоплюватиме Вас у домашніх умовах.
Керамічне скло витримує до 750 °C.
Огляд полум'я з трьох сторін.
Зольник.
Зручна ручка для струшування колосникової решітки від золи.
Регульоване первинне повітря (основне повітря для горіння).
Регульоване вторинне повітря (повітря для допалювання димових газів і функції чисте скло).
Регульоване третинкове повітря.
Італійська фабрика La Nordica-Extraflame — це печі та каміни, створені професіоналами з цінних матеріалів із ручним оздобленням, здатні працювати як на дровах, так і на пелетах. Наша продукція має високу ефективність і низьке споживання палива, екологічно безпечна, з найкращим італійським дизайном. У нас представлена досконала колекція шедеврів, яка тішитиме й захоплюватиме Вас у домашніх умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Nordica-Extraflame |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80.4 % |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 2 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Температура диму з труби | 176 град. |
| Вага | 60 кг |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 526 мм |
| Висота | 1267 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 292,44 ₴


Відправка з 16 квітня 2026