Чавунна піч Invicta Okino антрацит
Чавунна піч Okino французької фірми INVICTA виготовлена з високоякісного чавуну, обладнується номінальною потужністю 7 кВт, при цьому вирізняється гарним дизайном і головне, є ефективним опалювальним агрегатом.Проста матеріал виробу не кришиться й не деформується в процесі експлуатації через перепади температур, водночас віддає тепло в приміщення до 10 годин поспіль.
Пічі Invicta відрізняються від аналогічних печей інших брендів, а власне виробництво дає змогу виготовляти не просто якісні печі, а й доступні за ціною печі Invicta.
Особливості:
- Номінальна потужність (дерево): 7 кВт
- Ефективність: 78%
- Середній об'єм викидів окису вуглецю (СО): 0.7%
- Середня температура вихлопного газу: 318° С
- Макс. Довжина дерева: 40 см
- Діаметр труби: 150 мм
- Вага: 112 кг
- Вторинне допалювання
- Під'єднання димоходу зверху
- Регулювання потоку повітря для горіння
- Фронтальне завантаження деревини
- Наявність дефлектора
- Наявність зольника — збирає золу
- Наявність решітки — легко знімати й чистити
Французька компанія Invicta — одна з найстаріших компаній із виробництва камінів, майстерність, досвід і якість якої тільки кріплять і поліпшуються
Завдяки невпинному роботі, власному виробництву лиття чавуну та розширенню комерційних зв'язків компанія Invicta на сьогодні має стабільне положення як на вітчизняному ринку, так і на міжнародному. А власне лиття чавуну дає змогу підтримувати оптимальні ціни на ринку приладів для опалення, топок, камінів і печей. Всі топки мають якісне лиття, що виключає утворення тріщин і забезпечує захист від загоряння й пожежі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 112 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 402 мм |
| Висота | 891 мм |
| Глибина | 402 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 69 580 ₴




