Камінна піч з водяним контуром Plamen Marina
Чавунні печі справедливо вважаються одним із найкращих рішень для обігріву дачі або котеджу. Якщо у вас приміщення площею 80 м.кв., відмінним вибором буде камінна піч Plamen Marina. Її дизайн чудово впишеться в стилістику вашого приміщення.
Функціональні особливості та комплектація
Основу конструкції складає високоякісний сірий чавун та сталеві листи на бічних стінках. Агрегат має відмінну теплопродуктивність, а також демонструє стійкість до пошкоджень. Також відзначимо чудовий експлуатаційний ресурс виробу.
Головна особливість печі Plamen Marina – наявність водяного контуру. Бак із водою знаходиться всередині печі. Серед інших особливостей варто зазначити:
- ефект тривалого горіння, завдяки якому відчутно заощаджується паливо;
- вогнестійке вікно на дверцятах, що дозволяє насолоджуватися полум'ям;
- ящик для дров;
- повітряну завісу.
Вся продукція хорватського бренду відповідає високим європейським стандартам та нормам. Ефективність складає 79,4%. Не менш важливим аргументом є вартість - купити камінну піч Plamen Marina ви зможете за вигідною ціною.
Характеристики:
| Розміри (ШxВxГ) | 500 х 1226 х 540 мм |
| номінальна потужність | 10,5 кВт |
| максимальна потужність | 12 кВт |
| маса | 164 кг |
| опалювальне приміщення | 200 м 3 |
| димовий канал | Діаметр 150 мм |
| Розміри дверцята (ШхВ) | 340 х 280 мм |
| Розміри камери згоряння (ШxВxГ) | 360 х 400 х 340 мм |
| Кількість води в котлі | 12.2 л |
| Максимальний робочий тиск | 2 бар |
| Номінальна потужність котла | 6 кВт |
| ефективність: | 79,4% |
| норма | EN 13240 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 69 972 ₴




