Піч-камін Plamen Eco 50
Камін Plamen Eco 50 виготовлений з високоякісного чавуну з емальованим чорним покриттям, що забезпечує ефективність та довговічність виробу. Велика скляна поверхня, крім теплового ефекту, забезпечує унікальний візуальний ефект і чіткий огляд вогню з трьох сторін каміна. Завдяки сучасному дизайну камін збагачує кожне приміщення, в якому знаходиться, створюючи тепло та комфорт.
Функціональні особливості та комплектація
Піч-камін Eco 50 має порівняно невеликі розміри. Відмінна риса – наявність вогнестійкого скла, спереду та з боків. Також камін оснащено:
- ущільнювальним шнуром для герметичного закривання дверцят;
- ящик для золи;
- систему подвійного допалювання газів, за рахунок чого підвищується показник ККД.
Модель забезпечує чисте та екологічне спалювання твердого палива. Купивши камін Plamen Eco 50 Ви отримаєте комфорт в будинку і при цьому будете заощаджувати паливні ресурси.
Характеристики:
| Розміри (ШхВхГ) | 703 x 810 x 454 мм |
| номінальна потужність | 12 кВт |
| максимальна потужність | 14 кВт |
| вага | 160 кг |
| обігрівається простір | 220 м 3 |
| діаметр димоходу | Ø 150 мм |
| Розміри дверцята (ШхВ) | 580 x 210 мм |
| Розміри камери згоряння (ШхВхГ) | 620 x 220 x 260 мм |
| енергоефективність | 79,1% |
| стандарт | EN 13240 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 150 ₴





