Піч — камінофен Gaia італійської фірми La Nordica з вертикальним виглядом на полум'я має номінальну потужність 6 кВт і здатний опалити до 172 куб.м. Топкова частина виготовлена з чавуну. Зовнішнє оздоблення виготовлена з майолики ручної роботи червоного, білого або молочного кольору. Для видалення золи передбачений попільник з окремими дверцятами. Передбачене регулювання подавання повітря на первинне, вторинне та третинкове горіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Nordica |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Оздоблення печі | Облицювання керамікою |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Вага | 128 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 495 мм |
| Висота | 906 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина топкових дверцят | 210 мм |
| Висота топкових дверцят | 255 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Додаткові характеристики печей на рідкому паливі | |
| Витрата палива | 1.8 л/год |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 226 ₴






