Піч — камінофен Asia італійської фірми La Nordica з вертикальним виглядом на полум'я має номінальну потужність 6 кВт і здатний опалити до 170 куб.м. Топкова частина виготовлена з чавуну. Зовнішнє оздоблення - теплоакумулювальні пластини, виготовлені з талькомагнезиту. Для видалення золи передбачений попільник. Передбачене регулювання подавання повітря на первинне, вторинне та третинне горіння. У нижній частині печі розташована дровниця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Оздоблення печі | Облицювання натуральним каменем |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 146 кг |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Парогенератор | Ні |
| Країна виробник | Італія |
| Водяний контур | Ні |
| Виробник | La Nordica |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Висота | 930 мм |
| Висота топкових дверцят | 232 мм |
| Ширина топкових дверцят | 230 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 438 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата палива | 1.8 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 250 ₴





