Піч — камінофен Fireball італійської фірми La Nordica з овальним фасадом має номінальну потужність 6 кВт і здатний запити до 170 куб.м. Піч має можливість повороту на 90 градусів. Камінофен обладнаний патрубком під'єднання зовнішнього повітря на горіння. Зовнішнє оздоблення виготовлена з майоліки та представлена чотирма колірними рішеннями — у білому, чорному, золотом і червоному кольорі. Для видалення золи передбачений попільник. Піч обладнана системою чисте скло та допалюванням димових газів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Коефіцієнт корисної дії | 78.3 % |
| Вид пального | Тверде |
| Оздоблення печі | Облицювання керамікою |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 204 кг |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Парогенератор | Ні |
| Країна виробник | Італія |
| Водяний контур | Ні |
| Виробник | La Nordica |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Види твердого палива | Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Висота | 1096 мм |
| Висота топкових дверцят | 245 мм |
| Ширина топкових дверцят | 335 мм |
| Глибина | 677 мм |
| Ширина | 892 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата палива | 1.8 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 691,90 ₴






