
Опалювально варильна піч з водяним контуром Plamen Termo Glas
67 130 ₴
- В наявності
- Код: TERMO GLAS
- +380 (68) 031-07-77менеджер
- +380 (95) 460-59-25Viber
Опалювально-варильна піч Plamen Termo Glas
Однією з головних умов комфортного проживання у заміському будинку є наявність якісної системи опалення. Провідний європейський бренд Plamen пропонує відмінне рішення – варильну піч Termo Glas, оснащену водяним контуром. Такий агрегат дозволять і готувати їжу, і обігрівати житло. Головна особливість моделі – водяна сорочка. Її наявність дозволяє підключати алюмінієву батарею на 20-25 ребер.
Обладнання та функціональні особливості
Компактні розміри, порівняно невелика вага та ефективність (71%) – це ті риси, які забезпечують популярність цієї моделі. Купити варильну піч Termo Glas сміливо можна для опалення приміщення 300 кв.м.
Якщо говорити про особливості комплектації, слід вказати на:
- наявність скляних дверцят;
- два диски на зйомній конфорці;
- варильну поверхню з високоякісного чавуну;
- духовку із терморегулятором.
Усі деталі чавунної печі максимально продумані, що забезпечує комфортність у користуванні агрегатом. Зокрема є спеціальний ящик, де можна зберігати дрова, посуд і т.д.
Характеристики:
| Розміри печі (ШxВxГ) | 845 х 838 х 594 мм |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Максимальна потужність | 15 кВт |
| Маса | 133 кг |
| Розмір опалювального приміщення | 300 м3 |
| Димовий канал | Ø120 мм |
| Розміри дверцят топки (ШхВ) | 180 х 165 мм |
| Розміри топкової камери (ШxВxГ) | 200 х 300 х 415 мм |
| Кількість води в котлі | 8.5 л |
| Максимальний робочий тиск | 2 бар |
| Номінальна потужність котла | 7,5 кВт |
| Підключення води | 3/4 " |
| Розміри духовки (ВхШхГ) | 400 х 300 х 450 мм |
| Ефективність | 71% |
| норма | EN 12815 |
«Дім Камінів» є провідним експертом у створенні комфорту та тепла у вашому домі. Ми пропонуємо опалювально-варильні печі, які є частиною нашого широкого асортименту товарів для опалення. Однією з головних умов комфортного проживання у заміському будинку є наявність якісної системи опалення. Провідний європейський бренд Plamen пропонує відмінне рішення – варильну піч Termo Glas, оснащену водяним контуром. Такий агрегат дозволить і готувати їжу, і обігрівати житло.
Головна особливість моделі Plamen Termo Glas – водяна сорочка. Її наявність дозволяє підключати алюмінієву батарею на 20-25 ребер, що робить цю піч ефективним рішенням для обігріву.
Обладнання та функціональні особливості:
• Компактні розміри, порівняно невелика вага та висока ефективність (71%) – це ті риси, які забезпечують популярність цієї моделі.
• Купити варильну піч Termo Glas сміливо можна для опалення приміщення до 300 кв.м.
• Особливості комплектації включають:
◦ Наявність скляних дверцят.
◦ Два диски на знімній конфорці.
◦ Варильну поверхню з високоякісного чавуну.
◦ Духовку із терморегулятором.
• Усі деталі чавунної печі максимально продумані, що забезпечує комфортність у користуванні агрегатом.
• Є спеціальний ящик, де можна зберігати дрова, посуд і т.д.
Бажаєте купити опалювальну чи варильну піч? «Дім Камінів» – ваш надійний партнер для тепла та затишку. Наш салон фізично розташований у Харкові, за адресою вул. Валентинівська, 2А, поблизу метро "Студентська". Ми здійснюємо доставку по всій Україні, включаючи такі великі міста, як Київ, Харків, Дніпро, Полтава, Одеса, а також інші населені пункти.
Зверніть увагу, що візит в салон можливий лише за попереднім дзвінком та погодженням з менеджером. Оберіть Plamen Termo Glas від «Дім Камінів» для надійного та ефективного опалення вашого дому!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
- Ціна: 67 130 ₴




