Кошик
22 відгуків
Товары в рассрочку БЕЗ % на 3 месяцаУзнать условия
Дом каминов Харьков
+380 (99) 7650787
Харківська область Харків ул. Валентиновская, 2А "ДОМ КАМИНОВ" (м.Студенческая)

Камінне опалення-альтернатива газу та електрики

Камінне опалення-альтернатива газу та електрики
Часто виникає питання: чи можна каміном обігріти цілий будинок? І дійсно камін може виступати альтернативою обігріву газом або електрикою? З упевненістю можемо відповісти – Так!

03.10.15

Часто виникає питання: чи можна каміном обігріти цілий будинок? І дійсно камін може виступати альтернативою обігріву газом або електрикою? З упевненістю можемо відповісти – Так! Може! Для кращого розуміння, яким чином працює конвекційний метод розгалуження тепла від каміна, пропонуємо розглянути схему на малюнку.

повітряне опалення каміном

І так, на даному малюнку зображена камінна топка, яка повітряним методом опалює будинок з допомогою правильно побудованої конвекційної камери, де ми акумулюємо тепло, і з допомогою ізольованих повітряних вентканалів розводимо в інші приміщення. Камінна топка в стандартній своїй інтерпретації обігріває методом конвекції, де холодне повітря потрапляє в камеру згорання (безпосередньо з вулиці, підвалу або технічного приміщення, щоб не випалювати кисень з кімнати, де знаходиться камін) і в процесі горіння нагріває корпус топки. Далі від розігрітого корпусу камінної топки нагрівається повітря в конвекційній камері, яка будується з спеціальних ізолюючих матеріалів над каміном, а звідти нагріте повітря потрапляє через решітки в кімнату, де знаходиться камін. Таким чином в будинку, де горить камін відбувається циркуляція і перемішування прохолодного повітря, що потрапляє в приміщення через спеціальні грати або дровницу в конвекційну камеру, а з неї , нагрітим він йде з конвекційним рукавах на обігрів інших кімнат.

 Если Вы желаете каминной топкой обогревать несколько помещений, или несколько этажей, то из конвекционной камеры строятся воздушные каналы, по которым таким же методом конвекции тепло движется в другие комнаты, и попадает в помещения через решетки, которые имеют специальные жалюзи. Если Вы хотите одновременно отапливать несколько комнат, то жалюзи открыты, а если нет-то закрыты, и тепло будет циркулировать только в одной комнате. Якщо кімнати знаходяться на відстані більше 5 м один від одного, або проект будинку передбачає погану тягу, то можна використовувати спеціальні турбіни різної потужності для додаткової циркуляції тепла.