Сталева камінна піч Artemision ― виготовлена з високоякісної жаростійкої сталі. Футерування топки шамот.
Керамічне скло витримує до 750 °C.
Зручний зольний ящик для збирання золи.
Вбудований регульований шибер.
Регульоване первинне повітря (основне повітря для горіння).
Регульоване вторинне повітря (повітря для допалювання димових газів і функції чисте скло).
Каминна піч Artemision обладнана функцією примусового подавання теплого повітря. (Комплект складається з відцентрового вентилятора, підстанції запуску та регулювання, термостата — запускаючого вентилятор).
Отже, камінна піч Artemision дає змогу рівномірно та за дуже короткий час прогріти приміщення.
Керамічне скло витримує до 750 °C.
Зручний зольний ящик для збирання золи.
Вбудований регульований шибер.
Регульоване первинне повітря (основне повітря для горіння).
Регульоване вторинне повітря (повітря для допалювання димових газів і функції чисте скло).
Каминна піч Artemision обладнана функцією примусового подавання теплого повітря. (Комплект складається з відцентрового вентилятора, підстанції запуску та регулювання, термостата — запускаючого вентилятор).
Отже, камінна піч Artemision дає змогу рівномірно та за дуже короткий час прогріти приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Греція |
| Номінальна потужність | 17 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 4.7 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 100 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Висота | 765 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 242,39 ₴


Відправка з 16 квітня 2026