Каминна піч Ester La Nordica - Зовнішня поверхня печі виготовлена з натурального каменю (Стеатит — камінь, який ефективно акумулює тепло, накопичуючи його в собі, а потім віддає його у формі м'якого, приємного випромінювання).
Вага каменю 100 кг.
Двері та топка виготовлені з чавуну найвищої якості. Бічні стінки топки футовані жаростійкою керамікою, яка після досягнення високих температур очищається.
Керамічне скло витримує до 750 °C.
Зручна ручка для струшування колосникової решітки від золи.
Регульоване первинне повітря (основне повітря для горіння).
Регульоване вторинне повітря (повітря для допалювання димових газів і функції чисте скло).
Третичне повітря для допалювання димових газів і охолодження задньої стінки печі.
Зольник для очищення печі від золи.
Італійська фабрика La Nordica-Extraflame — це печі та каміни, створені професіоналами з цінних матеріалів із ручним оздобленням, здатні працювати як на дровах, так і на пелетах. Наша продукція має високу ефективність і низьке споживання палива, екологічно безпечна, з найкращим італійським дизайном. У нас представлена досконала колекція шедеврів, яка тішитиме й захоплюватиме Вас у
Вага каменю 100 кг.
Двері та топка виготовлені з чавуну найвищої якості. Бічні стінки топки футовані жаростійкою керамікою, яка після досягнення високих температур очищається.
Керамічне скло витримує до 750 °C.
Зручна ручка для струшування колосникової решітки від золи.
Регульоване первинне повітря (основне повітря для горіння).
Регульоване вторинне повітря (повітря для допалювання димових газів і функції чисте скло).
Третичне повітря для допалювання димових газів і охолодження задньої стінки печі.
Зольник для очищення печі від золи.
Італійська фабрика La Nordica-Extraflame — це печі та каміни, створені професіоналами з цінних матеріалів із ручним оздобленням, здатні працювати як на дровах, так і на пелетах. Наша продукція має високу ефективність і низьке споживання палива, екологічно безпечна, з найкращим італійським дизайном. У нас представлена досконала колекція шедеврів, яка тішитиме й захоплюватиме Вас у
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Nordica-Extraflame |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна потужність | 7.5 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 2 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 243 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 478 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 710 ₴





Відправка з 16 квітня 2026