Каминна піч ROSSELLA R1 LIBERTY PE― Зовнішня поверхня облицьована керамікою (Майоліка ручної роботи).
Двері, топка та верхній ярус печі виготовлені з високоякісного чавуну.
Керамічне скло витримує до 750 °C.
У печі передбачена зручна ручка для струшування колосникової решітки.
Первинне регульоване повітря (основне повітря для горіння).
Вторинне регульоване повітря (повітря для допалювання димових газів і функції чисте скло).
Також до цієї печі є можливість під'єднання вентилятора. (Не входить у вартість камінної печі).
Італійська фабрика La Nordica-Extraflame — це печі та каміни, створені професіоналами з цінних матеріалів із ручним оздобленням, здатні працювати як на дровах, так і на пелетах. Наша продукція має високу ефективність і низьке споживання палива, екологічно безпечна, з найкращим італійським дизайном. У нас представлена досконала колекція шедеврів, яка тішитиме й захоплюватиме Вас у домашніх умовах.
Двері, топка та верхній ярус печі виготовлені з високоякісного чавуну.
Керамічне скло витримує до 750 °C.
У печі передбачена зручна ручка для струшування колосникової решітки.
Первинне регульоване повітря (основне повітря для горіння).
Вторинне регульоване повітря (повітря для допалювання димових газів і функції чисте скло).
Також до цієї печі є можливість під'єднання вентилятора. (Не входить у вартість камінної печі).
Італійська фабрика La Nordica-Extraflame — це печі та каміни, створені професіоналами з цінних матеріалів із ручним оздобленням, здатні працювати як на дровах, так і на пелетах. Наша продукція має високу ефективність і низьке споживання палива, екологічно безпечна, з найкращим італійським дизайном. У нас представлена досконала колекція шедеврів, яка тішитиме й захоплюватиме Вас у домашніх умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Nordica-Extraflame |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна потужність | 8.8 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 170 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 578 мм |
| Висота | 915 мм |
| Глибина | 586 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина топкових дверцят | 315 мм |
| Висота топкових дверцят | 285 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 711,49 ₴




Відправка з 16 квітня 2026