Варильна піч Plamen 910 Glas
Піч виготовлена з високоякісного сірого чавуну та має емальовані сторони чорного кольору. В комплексі це поєднання надають виробу високу міцність, довголіття та привабливий зовнішній вигляд. Особливості конструкції, якісні матеріали та бездоганне виконання печі сприяє швидкому розігріву повітря в кімнаті.
Особливості Plamen 910 Glas (black)
Велика варильна поверхня для приготування їжі та містка духовка дозволяють готувати різні види страв.
Сучасний привабливий дизайн Plamen 910 Glas відкриває огляд полум'я в камері горіння печі, чим забезпечує приємну атмосферу тепла у Ваш дім.
Безперечною перевагою цієї моделі печей Plamen є мультифункціональність - поєднання обігріву та приготування їжі
Комплектація та функціональні особливості:
-
велика варильна поверхня з високоякісного чавуну з двома комфорками, які знімаються та складаються із двох дисків;
- регулятор подачі повітря;
- автоматичне очищення скла;
- духовка з можливістю регулювання температури.
- в комплектацію печі входить кочерга, скребок та прихватка.
Дана модель доступна у кольорах: білий та чорний.
Характеристики:
| Розміри печі (ШxВxГ) | 910 х 877 х 683мм |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Маса печі | 178 кг |
| Опалювальне приміщення | 180 м 3 |
| Димовий канал | Діаметр 120 мм |
| Розміри дверцят топки (ШхВ) | 230 х 170 мм |
| Розміри топки (ШxВxГ) | 205 х 265 х 505 мм |
| Розміри духовки (ВхШхГ) | 400 х 300 х 450 мм |
| Ефективність: | 71,5% |
| Норма | EN 12815 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
- Ціна: 70 070 ₴





