
Камин центральный на дровах Traforart Zeus Central со стеклом
809 088 ₴
- Под заказ
- Код: Z-129/4004
Отправка с 16 июня 2026+380 (99) 765-07-87
менеджер- +380 (68) 031-07-77менеджер
- +380 (95) 460-59-25Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Камин центральный на дровах Traforart Zeus Central со стеклом
Камін Traforart Zeus Central, створений в Іспанії, вражає своїм оригінальним дизайном із чіткими лініями та строгими формами. Цей острівний камін із панорамним склінням — сміливий вибір для сучасних інтер’єрів у стилі хай-тек. Він вирізняється компактністю, витонченістю та наявністю складового скла.
Виготовлений із міцної сталі та жаростійкого скла, цей камін стане надійним і довговічним джерелом тепла у вашому домі, а його безпека підтверджена європейськими сертифікатами якості.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Коефіцієнт корисної дії | 73 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Глибина | 1130 мм |
| Діаметр димоходу | 300 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| ККД | 73 |
| Паливо | Дерево |
| Вага каміна | 450 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Стиль каміна | Хай-тек |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
Информация для заказа
- Цена: 809 088 ₴




