Камин на дровах Traforart Sandra Central
Камін Traforart Sandra Central іспанського виробництва вражає своїм свіжим дизайном із чіткими та строгими лініями. Цей острівний камін із чотиристороннім склінням є стильним і нестандартним вибором для інтер'єру в стилі хай-тек. Він компактний, елегантний і оснащений подвійним верхнім кожухом, який можна пофарбувати в будь-який колір. Виготовлений із міцної сталі та термостійкого скла, цей камін гарантує довговічність і надійність, а його безпечність підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Особливості:- Центральний острівний камін із подвійним верхнім кожухом.
- Доступні додаткові п'єдестали (див. додаткові фото).
- Покриття виконане термостійкою фарбою чорного або сірого кольору, яка витримує температуру до 650°C.
- Можливість фарбування кожуха в будь-який відтінок із палітри RAL.
- Корпус виготовлений із міцної сталі, решітка для палива – із чавуну.
- Телескопічний елемент дозволяє регулювати висоту в межах 2,5–2,7 метрів, для більшої висоти є додаткові труби.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2500 мм |
| Глибина | 1050 мм |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 250 |
| ККД | 60 % |
| Паливо | Дерево |
| Вага каміна | 400 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Стиль каміна | Хай-тек |
Информация для заказа
- Цена: 390 971 ₴





Отправка с 31 мая 2026