Камин на дровах Traforart Oviedo Frontal
Камін Traforart Oviedo Frontal, створений в Іспанії, вражає своєю сучасною естетикою та плавними вигнутими формами. Камін із відкритим вогнищем є сміливим та оригінальним вибором для інтер'єрів у стилі хай-тек. Його компактність, елегантність та нестандартний дизайн гармонійно поєднуються з високою функціональністю. Виготовлений із надміцної сталі, цей камін стане надійним джерелом тепла у вашому домі, а його безпечність підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Особливості:
- Відкритий камін із можливістю пристінного монтажу.
- До каміна можна додатково встановити захисну сітку для вогнища.
- Покриття каміна виконане з термостійкої фарби чорного кольору, що витримує температуру до 650°C.
- Корпус із міцної сталі, колосникова решітка з чавуну.
- До стандартної комплектації входять дві труби довжиною по 1 м. Для збільшення висоти можна придбати додаткові сегменти.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Коефіцієнт корисної дії | 36 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1470 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| ККД | 36 |
| Паливо | Дерево |
| Вага каміна | 110 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Стиль каміна | Хай-тек |
Информация для заказа
- Цена: 249 312 ₴





Отправка с 01 июня 2026