Камин на дровах Traforart Olympia Frontal
Камін OLIMPIA Frontal – модель циліндричної форми із панорамою вогню 360 градусів. Прекрасний вибір для тих, хто віддає перевагу Hi-Tech напрямку в сучасному дизайні.
Особливості:
- Пристінна модель закритого типу (зі склом)
- Виконані із двошарової сталі.
- Товщина стали 1,5 – 5мм
- Спец. вогнетривке покриття каміна витримує до 650°C.
- Чавунні колосникові грати
- Шибер
- Кругле скло з 4 складових частин
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Коефіцієнт корисної дії | 73 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 528 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| ККД | 73 |
| Паливо | Дерево |
| Вага каміна | 116 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Стиль каміна | Хай-тек |
Информация для заказа
- Цена: 380 240 ₴





Отправка с 30 мая 2026