
Треугольный пристенный камин дровяной подвесной для дома Traforart Foxi Frontal со стеклом
420 910 ₴
- Под заказ
- Код: Т-1140/2001
Отправка с 01 июня 2026+380 (99) 765-07-87
менеджер- +380 (68) 031-07-77менеджер
- +380 (95) 460-59-25Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Треугольный пристенный камин дровяной подвесной для дома Traforart Foxi Frontal со стеклом
Камін Traforart Foxi Frontal іспанського виробництва вражає уяву своїм свіжим дизайном, прямими і строгими лініями. Пристінний камін Traforart - це оригінальне і сміливе рішення для сучасного інтер'єру в стилі хай-тек, він досить компактний, елегантний і оснащений відкидною дверцятами. Виконаний з високоміцної сталі і жаростійкого скла, такий камін стане надійним і довговічним джерелом тепла в будинку, а його безпека підтверджена європейськими сертифікатами якості.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 140 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2550 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
| ККД | 78 % |
| Паливо | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 420 910 ₴


