Камин подвесной дровяной Traforart EQUIL_ART
Компанія Traforart виробляє красиві високоякісні дров'яні, газові та біоетанольні печі. Equil Art - це камін на 360 градусів, c дверима з високоякісного скла, який підвищує загальну ефективність каміна за рахунок контролю за припливом повітря.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 130 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Діаметр димоходу | 202 мм |
| Ширина | 866 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| ККД | 70 |
| Паливо | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 328 496 ₴





Отправка с 31 мая 2026