Камин на дровах Traforart Breda Frontal
Камін Traforart Breda Frontal, створений в Іспанії, вражає сучасним дизайном та геометрично чіткими лініями. Цей камін стане сміливим акцентом у будь-якому інтер’єрі в стилі хай-тек. Його компактність, елегантність та бокова дверця для завантаження дров роблять пристрій не лише функціональним, але й зручним у використанні. Камін виготовлений із міцної сталі та жаростійкого скла, що забезпечує довговічність і надійність. Його безпека підтверджена європейськими сертифікатами якості.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2550 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
| ККД | 76 % |
| Паливо | Дерево |
| Вага каміна | 268 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Стиль каміна | Хай-тек |
Информация для заказа
- Цена: 427 525 ₴






Отправка с 16 июня 2026