
Подвесной камин Traforart Arion Frontal с опорой на стену
280 280 ₴
- Под заказ
- Код: І-230/1001
Отправка с 01 июня 2026- +380 (68) 031-07-77менеджер
- +380 (95) 460-59-25Viber
Подвесной камин Traforart Arion Frontal с опорой на стену
Вишуканий підвісний камін, який можна розташувати на одній із вільних стін. Іспанський виробник Traforart пропонує незвичайне рішення для автономного опалення будинку або дачі. Корпус, виготовлений з товстої сталі, має форму трапеції, витягнутої вертикально. Зверху до неї приєднується виведення димаря, що йде під прямим кутом до стелі.
Спереду модель ARION FRONTAL оснащена відкидними скляними дверцятами, через які всередину закладаються колоті дрова. Камін розвиває потужність до 8,7 кВт, що у поєднанні зі скромними розмірами робить його особливо привабливим в експлуатації.
Тепло, що походить від топки, поширюється одночасно в 3 напрямках. Система чистого горіння дозволяє ефективно витрачати паливо, не пропускаючи в приміщення неприємний запах диму та кіптяву. Загальна вага конструкції складає всього 80 кг, що полегшує монтаж каміна.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 80 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2250 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 905 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 180 |
| ККД | 77 % |
| Паливо | Дерево |
- Цена: 280 280 ₴




