
Пристенный подвесной камин Traforart Ariadna Frontal
344 715 ₴
- Под заказ
- Код: М-420/3003
Отправка с 16 июня 2026+380 (99) 765-07-87
менеджер- +380 (68) 031-07-77менеджер
- +380 (95) 460-59-25Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пристенный подвесной камин Traforart Ariadna Frontal
Камін Traforart ARIADNA FRONTAL іспанського виробництва привертає увагу своїм сучасним і лаконічним дизайном з прямими лініями та строгими формами. Цей пристінний камін стане яскравим акцентом в інтер’єрі в стилі хай-тек. Його відрізняють компактні розміри, витончений вигляд та можливість фарбування верхнього кожуха завдяки його подвійній конструкції. Виготовлений із міцної сталі та жаростійкого скла, камін забезпечує надійність, довговічність і безпеку, підтверджену європейськими стандартами якості.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 120 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Діаметр димоходу | 182 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 180 |
| ККД | 77 % |
| Паливо | Дерево |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariadna |
Информация для заказа
- Цена: 344 715 ₴



